El Halısı Alan Yerler

El Halısı Alan Yerler

El Halısı Alan Yerler

Değerli Ziyaretçilerimiz Korona virüsün Kol Gezdiği şu günlerde evden çıkmama kararı sebebiyle Bir çoğumuz maddi sıkıntılar içine düşmüş bulunuyoruz. Bazı Ailelerin etraflarından Borç Alarak yemek yaptıklarını bile sosyal medya üzerinde paylaşım yapanlardan görmüş olduk… NiLSPoT İkinci el eşya Alanlar Mağazamızın Eski Halı Alanlar Bölümü de Açılmış Olup Şu zor günlerimizde Eski ve Yeni Tüm Satmayı düşündüğünüz Eşya ve Halılarınıza Yerinden kendi aracımız ile gelerek değerinde Fiyatlarla Aldığımızı belirtmek isterim.

Firmamızın Halı Alanlar biriminde eski halılarınızı satarak nakite çevirebilir hatta yeni eşyalar alırken bütçenize ek bir katkı sağlayabilirsiniz. Eski Halılarınızı Değerinde fiyatlara satabileceğiniz Tek firmanın bizim firmamız Olduğunu anlamak için tüm esnaflardan almış olduğunuz fiyat tekliflerini Bizim fiyat teklifimiz ile kıyaslamanız yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi almak için görsellerde veya iletişim sekmesinde bulunan telefon numaralarımızdan Bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. randevu oluşturmak için ise satmayı düşündüğünüz eşyaların veya halıların resimlerini çekerek whatsapp üzerinden bize ulaştırarak. iletilşime geçebilirsiniz.

El Halısı Alan Yerler Hakkında Bilgi

Firmamız 1999 yılında kurulmuş olup İstanbul ve çevresinde illerde hizmet vermektedir. Firmamız Alalade bir spotçu firması değildir. İkinci el eşya alanlar firmamıza Eski Halılarınızı, Gümüşlerinizi, Antika Halılarınız, Antika Tablolarınızı, Antika Eşyalarınızı, Beyaz eşyalarınızı, Oturma Gruplarınızı Hatta masa üstü ve laptoplarınızı Satabilirsiniz. Antika Pralar ve Gümüş Objeleriniz için bile Fiyat teklifi verebiliriz. uzun uzun yazılarla Kafanızı Karıştırmamak adına Bizleri telefonla arayarak iletişime geçmenizi öneririm. günün herhangi bir saatinde gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz

Share this content:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Mesaj Yazın
Call Now ButtonŞimdi Arayın